OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę o 15.00 Nabożeństwo Różańcowe. W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe o 17.15.
  2. W środę o 17.15 Nabożeństwo Fatimskie składające się z Różańca, procesji ze świecami i Mszy Św.
  3. W czwartek o 17.00 Msza Święta szkolna, potem Różaniec
  4. W piątek o 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.15 Różaniec. O 19.30 spotkanie formacyjne dla bierzmowańców z kl. 8.
  5. Za ofiary dziś złożone „Bóg zapłać”. Dziś przed Kościołem zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia „. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek na 9.00 do tej posługi zapraszamy mieszkańców z ul. Szkolnej w Piecach, ul. Granicznej i ul. Łącznej.
  7. W kancelarii od poniedziałku do piątku po Mszy Św. przyjmowane będą intencje jubileuszowe i urodzinowe na rok 2022.
  8. Księża Sercanie proponują akcje wsparcia dzieła misyjnego. Do zakrystii można przynieść stare telefony komórkowe, monety świata: wycofane z obiegu, polskie grosze, uszkodzoną biżuterię złotą i srebrną. Na stronie WWW. CORISS. PL można zamówić krzyżyki Sercańskie i dewocjonalia.

Copyright by P.W.
.