1. W dzisiejszą niedzielę nie będzie Nieszporów.
  2. W środę przypada 14 rocznica śmierci naszego Księdza Proboszcza Stefana Doleżycha. O 7.00 Msza Święta w Jego intencji od parafian.
  3. W czwartek przypada święto świętego Marka Ewangelisty. O 17.00 Msza Święta szkolna. Liturgię przygotują klasy 7.i 8.Po Mszy procesja do krzyża połączona z modlitwami o urodzaje.
  4. W piątek o 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do Spowiedzi Świętej. O 19.30 spotkanie klas 7.szkoły podstawowej rozpoczynające roczne przygotowanie do bierzmowania.
  5. Za ofiary dziś złożone „Bóg zapłać”. Przed kościołem zbiórka na pomoc choremu dziecku. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek na 9.00 zapraszamy mieszkańców ulic : Radoszowskiej, Polnej, Górskiej i Fabrycznej. .
  7. Rozpoczęły się zapisy do Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia. Diecezjan prosimy o modlitwę o nowe powołania do służby Bożej. Szczegółowe informacje i zasady przyjęcia na stronie seminarium.

Copyright by P.W.
.