OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś 1.niedziela Adwentu. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. W tygodniu zapraszamy na Msze Święte roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  2. W pierwszy czwartek nabożeństwo o powołania po Mszy Św. o 7.00.O 16.00 Spowiedź św. dla dzieci. O 17.00 Msza Święta szkolna i spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do 1.Komunii św. Proszę przynieść zeszyty dzieci.
  3. W 1.piątek nabożeństwo po Mszy Św. o 7.00.O 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do Spowiedzi Św. O 17.00 Msza Św. , na którą zapraszamy młodzież. Po Mszy Św. spotkanie bierzmowańców z klasy 8..
  4. W 1.sobotę nabożeństwo po Mszy Św. o 7.00.
  5. W przyszłą niedzielę o 9.00 Msza Święta w intencji naszych górników emerytów górniczych i ich rodzin z okazji Barbórki.
  6. Za ofiary dziś złożone „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka na fundusz pomocy Kościołowi na wschodzie.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W piątek na 9.00 do tej posługizapraszamy mieszkańców ul. Rybnickiej od początku do ul. Piaskowej.
  8. W tym roku kolęda odbędzie się na dwa sposoby. Ci, którzy chcą odwiedzin w domu proszeni są o zgłoszenie się w kancelarii. Drugą formą będą Msze św. kolędowe. Nowych parafian zapraszamy do zakrystii w celu założenia kartoteki.
  9. Na stoliku obok zakrystii są dostępne opłatki i świece Caritasu.

Copyright by P.W.
.